Białe listwy przypodłogowe

Białe listwy przypodłogowe
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Wykańczanie podłóg

Dlaczego białe listwy przypodłogowe są teraz takie modne?
W każdej dekadzie można zaobserwować pewne trendy wnętrzarskie, jeśli chodzi o elementy wykończenia.
Dekadę temu królowały brązy od mebli zaczynając, na podłogach kończąc.
Dzisiaj karta się odwróciła i możemy zaobserwować sytuację zupełnie odwrotną, prawie każdy decyduje się na jasne wykończenia i coraz więcej jest także jasnych podłóg.
W chwili obecnej króluje szarość, kolory stalowe, ale jednak jasne. Przeglądając strony internetowe firm zajmujących się kładzeniem posadzek jak i montażem drzwi zauważyć można, że króluje kolor biały. Białe drzwi idealnie komponują się z białymi listwami i w zasadzie w takim zestawieniu kolor podłogi może być już jakikolwiek. Wszak biały jest kolorem, który idealnie współgra z każdym innym i do wszystkiego można go dopasować, zatem stosując taki zabieg można inne elementy wykończenia komponować już dowolnie i zawsze możemy mieć pewność, że gdy znudzi nam się kolor ściany to ani drzwi ani listwy przypodłogowe nie będą nam spędzały snu z powiem, ponieważ dobierzemy do nich każdy inny kolor.

about author

admin

related articles

Popularne teksty:

 • Użyteczność

  Użyteczność i funkcjonalność przejawia się każdego dnia. To wszystko za sprawą architektury wnętrz. Tak na prawdę to tego rodzaju architektura warunkuje oraz określa dla nas fakt, czy dany dom, wnętrze, mieszkanie czy nawet biuro będzie pod względem architektonicznym oraz użytkowym funkcjonalne. Nie chcemy męczyć się podczas wykonywania najprostszych czynności. To by było co najmniej nielogiczne….

  Read more
 • Podział budownictwa

  Budownictwo to jednak także bardzo rozległy i niedokładny termin. Jednak zajmijmy się profesjonalną terminologia i klasyfikacja. Podział budownictwa warunkuje nam wszelkiego rodzaju elementy oraz elementy dotyczące w takim mniemaniu faktu, z jakimi rodzajami i standardami budownictwa mamy do czynienia. Mogą to być najróżniejsze standardy. Jednak profesjonalny element budownictwa pokazuje nam, że mamy do czynienia jedynie…

  Read more
 • Dywan

  Dywan Obecnie na rynku jest spory wybór materiałów wykończeniowych do podłóg, nadal jednak dużym zainteresowaniem cieszą się dywany. Podstawową cechą określającą jakość dywanu jest ilość pęczków, czyli pojedynczych widocznych włosów dywanu na jeden metr kwadratowy jego powierzchni. Standardem dla dywanów gładkich jest ilość punktów w granicach 150 – 500 tysięcy, co pozwala się cieszyć jego…

  Read more