Mała kuchnia i stół

Mała kuchnia i stół
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Małe mieszkania, najczęściej kawalerki, mają mikroskopijną kuchnię. Niewielkie wymiary tego pomieszczenia ograniczają możliwości aranżacji wnętrza według swoich wizji. Mała kuchnia musi posiadać podstawowe sprzęty służące do przygotowania posiłku i stół, przy którym możemy wspólnie spożyć śniadanie, obiad czy kolację. Jedzenie w gronie rodziny bardzo umacnia więzi łączące domowników, dlatego stół musi pomieścić wszystkich domowników. Jeśli każdy decymetr powierzchni jest istotny, należy rozważyć wstawienie stołu z opuszczanym blatem. W czasie, gdy nie siedzimy przy stole, może on być opuszczony i schowany. Przykładem takiego rozwiązania są stoły z Ikei, z serii Langed lub Leksvik.

Stół Langed, częściowo złożony

Stół Langed kosztuje 329,95. Leksvik to już wydatek 849,00.

Stół Leksvik z litego drewna

Oba stoły posiadają opuszczany blat. Różnią się ceną i oczywiście solidnością wykonania. Mały, składany stolik Langed występuje w dwóch kolorach ? białym i srebrnym. Zaletą stołu jest jego regulowana długość: złożony zajmuje tylko 33cm, natomiast op całkowitym rozłożeniu otrzymamy stół o długości 143cm.

Leksvik jest już wykonany z litego drewna i może pomieścić do 8 osób. Po złożeniu ma 64cm, lecz jego maksymalna długość to 201cm. Jeśli kuchnia jest połączona z pokojem, możemy rozstawiać taki stół między pomieszczeniami. W małych kawalerkach należy wykazać się inwencją, aby mieszkać w miarę komfortowo.

about author

admin

related articles

Popularne teksty: