Mała kuchnia i stół

Mała kuchnia i stół
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Małe mieszkania, najczęściej kawalerki, mają mikroskopijną kuchnię. Niewielkie wymiary tego pomieszczenia ograniczają możliwości aranżacji wnętrza według swoich wizji. Mała kuchnia musi posiadać podstawowe sprzęty służące do przygotowania posiłku i stół, przy którym możemy wspólnie spożyć śniadanie, obiad czy kolację. Jedzenie w gronie rodziny bardzo umacnia więzi łączące domowników, dlatego stół musi pomieścić wszystkich domowników. Jeśli każdy decymetr powierzchni jest istotny, należy rozważyć wstawienie stołu z opuszczanym blatem. W czasie, gdy nie siedzimy przy stole, może on być opuszczony i schowany. Przykładem takiego rozwiązania są stoły z Ikei, z serii Langed lub Leksvik.

Stół Langed, częściowo złożony

Stół Langed kosztuje 329,95. Leksvik to już wydatek 849,00.

Stół Leksvik z litego drewna

Oba stoły posiadają opuszczany blat. Różnią się ceną i oczywiście solidnością wykonania. Mały, składany stolik Langed występuje w dwóch kolorach ? białym i srebrnym. Zaletą stołu jest jego regulowana długość: złożony zajmuje tylko 33cm, natomiast op całkowitym rozłożeniu otrzymamy stół o długości 143cm.

Leksvik jest już wykonany z litego drewna i może pomieścić do 8 osób. Po złożeniu ma 64cm, lecz jego maksymalna długość to 201cm. Jeśli kuchnia jest połączona z pokojem, możemy rozstawiać taki stół między pomieszczeniami. W małych kawalerkach należy wykazać się inwencją, aby mieszkać w miarę komfortowo.

about author

admin

related articles

Popularne teksty:

 • Jeżeli coś jest powszechne, popularne i często wykorzystywane, to dotyczy to większej ilości osób. Mówimy o zasięgu światowym, czyli możemy także mówić o profesjonalnej terminologii. To jest jednak logiczne uwarunkowanie. Nieruchomości tego rodzaju pozwalają nam na wszelkiego typu elementy oraz inne elementy .nie tak nie jest. Profesjonalny termin nieruchomości pokazuje podstawowy błąd w rozumowaniu społeczeństwa….

  Read more
 • Budownictwo lądowe

  Budownictwo lądowe to najpopularniejszy rodzaj powstawania nowych budynków. W takim określeniu budownictwo lądowe jest tradycyjnym rodzajem oraz za razem jest najłatwiejsze do wykonania oraz najbardziej pospolite. Porównujemy je bezpośrednio do budownictwa morskiego. Zostawiając jednak mokre elementy , z termin bezpośrednio dotyczy wszelkiego rodzaju elementów, które budowane są na twardym gruncie. Nie ukrywać możemy faktu, że…

  Read more
 • Wiór osikowy

  Wiór osikowy W mieście pojawiła się nowa restauracja. Podawała ona staropolskie jedzenie, ale to nie ono było tutaj najważniejsze. To, co przykuwało uwagę ludzi do nowego lokalu, to wygląd samego budynku restauracji. Jego dach pokrywał wiór osikowy, który przypominał trochę staromodną strzechę. Sam budynek był zbudowany z drewna i pokryty drewnianymi belami. Wyglądało to wszystko…

  Read more