Stickery – naklejki ścienne

Stickery – naklejki ścienne
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Do słownictwa specjalistów od dekoracji wnętrz doszło kolejne słowo ? stickery.
Stickery to nic innego jak naklejki ścienne, które możemy przykleić jako dekorację w każdym niemal miejscu. Powierzchnię, na której zamierzamy nanieść dekoracyjną naklejkę należy oczyścić z brudu i odtłuścić. Samo przyklejanie jest bardzo proste, gdyż naklejki umieszczone są na folii samoprzylepnej. Wzorów mamy tysiące, podobnie jak rozmiarów, dodatkowo nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamówić sobie unikalny wzór.

Gdzie wykorzystujemy stickery?
Przede wszystkim na ścianach. W zależności od wolnej powierzchni i upodobań, możemy wybrać którąś postać, tylko twarz znanej osobistości, znany cytat, wielkie drzewo, bambusy, zebrę, koty, psy, słoniki, pingwiny, etc. Ilość wzorów robi wrażenie.
Te same naklejki możemy umieścić na meblach lub rozplanować je częściowo na elementach stałych wyposażenia wnętrza. Dobry plan wzmocni efekt dekoracji.

przykład naklejki ściennej w sypialni
Stickery pozwolą nam również sprytnie ukryć niedociągnięcia budowlane oraz powstałe w wyniku eksploatacji rysy i zadrapania. W mieszkaniach, gdzie wychowują się małe dzieci o takie uszkodzenia niezmiernie łatwo, a gruntowny remont mija się z celem.

Naklejki kupujemy w rulonach, zabezpieczone przed zagięciem i zniszczeniem.
Możemy skorzystać z bogatej oferty sklepów internetowych bądź zamówić sobie unikatowy wzór. Niedawno pojawiła się oferta wykonania stickera z przysłanego zdjęcia. Cena takiego stickera kształtuje się od 30zł za małą naklejkę do 200-300zł za wielkoformatowy egzemplarz naklejki ściennej.

about author

admin

related articles

Popularne teksty:

 • Nietypowa architektura

  Architektura wszystkim nam kojarzy się z budownictwem, budynkami i tak dalej. Jednak to nie jest wszystko czym zajmują się architekci. Warto wiedzieć, że architekci tworzą także plany ogrodów, nazywa się to architektura zieleni i staje się w ostatnich czasach coraz bardziej popularna. Jest też coraz więcej architektów właśnie w tej dziedzinie specjalizujących się. Zainstalowanie placu…

  Read more
 • Szafki ubraniowe

  Garderoba w małym mieszkaniu? Która z nas nigdy nie marzyła o wielkiej garderobie z prawdziwego zdarzenia? O specjalnym pokoju dla ubrań, jak z amerykańskiego filmu, serialu, ze snu. Warto jednak zastanowić się czy na pewno coś takiego sprawdzi się w naszym przypadku. Garderoba jest idealnym wyjściem dla domów. Duże przestrzenie łatwo zagospodarować, jednak co począć…

  Read more
 • Projektowanie wnętrz

  Firmy produkujące meble istnieją na naszym rynku od kilku dekad i cieszą się uznaniem na całym świecie. W poszukiwaniu klienteli, tworzone są sieci salonów meblowych, w których jakość usług nieustannie się zwiększa. Dziś nikogo nie dziwi darmowa usługa transportu zakupionych mebli, a nawet wniesienie i montaż w cenie katalogowej produktu. Konkurencja na rynku jest duża,…

  Read more